Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Şartlar ve Koşullar

 

Anılan Web sayfalarının içeriğinin Telif Hakkı ve iş bu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı MED TRADE ("benimesnafim.net")'ya aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. MED TRADE  ("benimesnafim.net")’ nun önceden yazılı onayı olmadan içeriğinin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. MED TRADE. ("benimesnafim.net") web sayfalarını bilgisayarınızın üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece MED TRADE. ("benimesnafim.net")’ nun yazılı iznine tabidir. MED TRADE. ("benimesnafim.net")  web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

 

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı atfen belirtildiği sürece genel iletişimde serbesttir.

 

Site ve içeriği kullanıcıya kolaylık sağlamak, genel olarak bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır. MED TRADE. ("benimesnafim.net") web sayfalarının içeriği, "genel amaca aykırı olmamak şartıyla olduğu gibi" ve "mevcut olduğu sürece" esasına dayanarak verilmiştir MED TRADE. ("benimesnafim.net"),  web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. MED TRADE. ("benimesnafim.net") , sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satıla bilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dahil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. MED TRADE. ("benimesnafim.net") , bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintisinden, söz konusu zarar olasılığı MED TRADE. ("benimesnafim.net")’ ya bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

 

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacına atfen, MED TRADE. ("benimesnafim.net"),  3. kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. MED TRADE. ("benimesnafim.net")’ nun o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

 

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da MED TRADE. ("benimesnafim.net") web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek, (a) içeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini, (b) herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapmak ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi ve (c) içeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği MED TRADE. ("benimesnafim.net")’  ya sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve MED TRADE. ("benimesnafim.net")’ nun içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini (d) bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ile ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

 

MED TRADE. ("benimesnafim.net")  , kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir. MED TRADE. ("benimesnafim.net"),  istediği zaman kullanıcılar tarafından konulan her türlü çıkarabilir.

 

MED TRADE. ("benimesnafim.net"),  iş bu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye MED TRADE. ("benimesnafim.net") ' dan bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.